Akif Beki'den canlı yayında büyük gaf!

Akif Beki, AKP'yi savunurken öyle bir gaf yaptı ki...
02-12-2013  13:25:48

Taraf gazetesinde yayımlanan cemaatlere yönelik fişleme kayıtları için Akif Beki’den farklı bir yorum geldi: Bu bir kara listeden çok kayırma listesine benziyor." dedi. Akif Beki böylece AKP'nin cemaati kayırdığını da itiraf etmiş oldu.

AKP Hükümetinin Gülen Cemaati'ne yönelik fişleme ve takip yaptığı iddiasını gündeme getiren Taraf gazetesinde bugün yayımlanan Mehmet Baransu kaynaklı yeni belgelerde, sadece Gülen cemaatinin değili, diğer cematlerin de izlenerek fişlendikleri ortaya çıktı.

Taraf gazetesinin haberi, CNN Türk'te yayınlanan Karşı Gündem' programında Nazlı Ilıcak ve Akif Beki'yi karşı karşıya getirdi. Aslı Aydıntaşbaş'ın Kemal Kılıçdaroğlu'nun ABD gezisine katılması nedeniyle Akif Beki'ye Nazlı Ilıcak eşlik etti.

Taraf gazetesinde yayınlanan belgeler konusunda Akif Beki ile Nazlı Ilıcak karşı karşıya geldi. Ilıcak, söz konusu belgelerin 'fişleme' anlamına geldiğini ve bunun da AKP hükümetinin ayıbı olduğunu savundu.

OLSA OLSA KAYIRMA LİSTESİDİR

Söz konusu belgelerde adı geçen cemaatlerin AKP hükümeti döneminde en rahat şekilde faaliyetlerini sürdürdüklerini söyleyen Akif Beki ise "MÜSİAD ne zamandan beri AKP için sakıncalıdır, ya da Avrupa Demokratlar Birliği ne zamandan beri sakıncalıdır. Bence fişleme dediğimzi zaman bunun bir 'kara liste' olması gerekir. Ancak bu listeye baktığımızda bir kara listeden çok 'kayırma listesi' olduğunu söyleyebiliriz. Bu bir kara liste değil, olsa olsa AK listedir." şeklinde konuştu.

<< Önceki Haber Sonraki Haber >>
ETİKETLER :Gülen Cemaati Akif Beki CHP AKP fişleme Aslı Aydıntaşbaş Nazlı Ilıcak
Benzer Haberler
En Yeni Videolar
Popüler Videolar
Anket
Köşk adayınız kim?
Deniz Baykal
Tayyip Erdoğan
Abdullah Gül
Haşim Kılıç
Meral Akşener
Doğu Perinçek
Son dakika, en son haber, yerel seçim 2014, chp, sözcü,  | MuhalifGazete.com
© Copyright 2013 Muhalif Gazete. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Gezi direnişi
Sözcü
Yasaklı Sitelere Giriş
SAĞLIK
SSK rapor parası sorgulama
e-devlet
SGK
SSK
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Beşiktaş haberleri
SİYASET
Kemal Kılıçdaroğlu
Seçim anketi
Yerel seçim
Mustafa Sarıgül
DÜNYA
Suriye savaşı
Mısır