Enpara 50.000 TL faizsiz kredi

Enpara bankacılık sisteminde olunca büyük bir devrim gerçekleştirmiş bulunuyor. Vermiş olduğu birçok hizmet diğer bankalardan oldukça farklı bir nokta bulunuyor. Bu sebeple oldukça fazla müşterisi bulunan Enpara Kredi noktasında da oldukça büyük bir adım attı.

02 Ekim 2021 20:47 Ekonomi
Enpara 50.000 TL faizsiz kredi

Enpara bankacılık sisteminde olunca büyük bir devrim gerçekleştirmiş bulunuyor. Vermiş olduğu birçok hizmet diğer bankalardan oldukça farklı bir nokta bulunuyor. Bu sebeple oldukça fazla müşterisi bulunan Enpara Kredi noktasında da oldukça büyük bir adım attı. Yapılan çalışma ile birlikte 50 bin TL faizsiz Kredi'nin müşteri verileceği bilgisi iletildi. Böylelikle vatandaşlar 50.000 TL limitne kadar faizsiz bu şekilde kredi kullanabilecekler. Ayrıca vatandaşlar faizli bir şekilde 250 bin TL limit ile kredi kullanabilecekler. Böylelikle isteyen vatandaşları 50.000 TL'ye kadar vatandaşlar 250 bin TL'ye kadar limiti bir şekilde kredilerinin sorunsuz bir şekilde alabilecekler. Kredi başvurusu direk olarak internet üzerinden yapılabiliyor. Aynı zamanda Finansbank şubelerinden de kredi ile ilgili başvuru yapılabilir.

0x0-1632033113234.jpg

50 bin TL faizsiz kredi

50 bin TL faizsiz kredi almak isteyen vatandaşlar ilk olarak başvuru yapmaları gerekmektedir. Yapılan başvuru ile birlikte onaylanması durumunda vatandaşlar 50.000 TL faiz kredilerini hesaplarına anında aktarabilmektedir. 50.000 TL faizsiz kredinin maksimum 15 ay vade ile verileceği bilgisi iletildi. Böylelikle aylık olarak ödeme gücü bulunan vatandaşlar 50.000 TL'lik krediye başvuru yapabiliyorlar. Alınabilecek Maksimum kredi 50 bin TL iken minimum olarak verilecek Kredi ise 5000 TL olarak belirlenmiştir. Başvuru doğrultusunda 5000 TL ile 50 bin TL arasında belirli bir miktarda kredinin verilmesi mümkün olacak. Kredin alınması için sigortalı olarak bir işte çalışma şartı aranıyor. Aynı zamanda 18 yaşından büyük vatandaşların kredi sicillerinde herhangi bir olumsuzluk olmaması durumunda kredinin onaylanması mümkün.

250.000 TL faizli kredi

Vatandaşların daha yüksek limitli bir şekilde kredi kullanmak istemeleri durumunda Enpara tarafından 250.000 TL limitli olarak verilecek krediden istifade etmeleri mümkün. Bu şekilde verilecek olan kredi 60 ay vadeli bir şekilde verilebiliyor. Her sene için farklı bir faiz uygulaması uygulanıyor. Aynı zamanda Kredi tahsis ücreti ile ilgili senelere yönelik farklı çalışmalar bulunuyor.

12 ay vadeli bir şekilde 250 bin TL kredi almak isteyen vatandaşların 0.77 kredi faiz oranı ile kredi kullanmaları mümkün.

24 ay vadeli olarak 250 bin TL limitli kredi kullanmak isteyen vatandaşlar 0.89 faiz oranı ile kredi almaları mümkün

36 ay vadeli bir şekilde kredi kullanmak isteyen vatandaşlar 0.99 faiz oranıyla krediyi kullanmaları mümkün.

48 ay vadeli olarak kredi kullanmak isteyen vatandaşlar 1.12 faiz oranı ile kredi kullanmaları mümkün

60 ay vadeli olarak kredi kullanmak isteyen vatandaşlar 1.35 faiz oranı ile kredi kullanmaları Mümkün olacak

Krediyi başvuru esnasında gerekli birtakım belgeler istenmektedir. Bu belgeler ilk olarak T.C. kimlik numarasının üzerinde bulunduğu kimlik belgesi veya pasaport belgesi olmak zorundadır.

Aynı zamanda sigortalı olarak çalışmakta olan vatandaşlardan gelirini gösterebilecekleri bir belgenin istediği de bilinmektedir. Bunun dışında sigortası olarak veya farklı ve sektörde çalışmakta olan kişilerden de benzeri gelir belgesi istenir. Kredi sicil notunda herhangi bir olumsuzluk olmayan vatandaşlar gerek 50 bin TL'lik faizsiz kredi gerek 250.000 TL'lik faizli krediye başvuru yapabilir. Kredinin olumlu veya olumsuz olacağı birkaç dakika içerisinde belli olmakta ve başvuru yapan kişinin cep telefonuna SMS olarak gönderilmektedir.

0x0-isbasi-egitimde-gunde-10868-lira-odeme-1632714229284.jpg

Başvuru tamamen ücretsiz ve sınırsız bir şekilde yapılabilir. Kredi başvurusu olumsuz olarak karşılanan vatandaşlar bir süre sonra bu krediye tekrardan başvuru yapabilirler. Faizsiz 50.000 TL veya faizi 250.000 TL kredinin dışında bankanın sunmuş olduğu birçok Kredi fırsatı bulunmakta Ve vatandaşların bunlara müracaat etmesi mümkün olmaktadır

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.