Halk Bankası'ndan 100.000 TL ihtiyaç kredisi

Halk Bankası ihtiyacı bulunmakta olan vatandaşlara oldukça büyük limitli bir kredi sunmaya başladı. 100 bin TL olarak belirlenmiş olan ihtiyaç kredisi 6 ay eşit taksitle ödeme imkanı sunulmaktadır. Oldukça büyük bir kampanya olarak duyurulmuş olan kredi ile birlikte milyonlarca vatandaş bir anda tüm ihtiyaçlarından kurtulma fırsatı yakalıyor. Vatandaşlar krediye istedikleri kadar başvurabilme hakl

02 Ekim 2021 20:36 Ekonomi
Halk Bankası'ndan 100.000 TL ihtiyaç kredisi

Halk Bankası ihtiyacı bulunmakta olan vatandaşlara oldukça büyük limitli bir kredi sunmaya başladı. 100 bin TL olarak belirlenmiş olan ihtiyaç kredisi 6 ay eşit taksitle ödeme imkanı sunulmaktadır. Oldukça büyük bir kampanya olarak duyurulmuş olan kredi ile birlikte milyonlarca vatandaş bir anda tüm ihtiyaçlarından kurtulma fırsatı yakalıyor. Vatandaşlar krediye istedikleri kadar başvurabilme hakları bulunuyor.

Bireysel olarak bulunmakta olan tüm ihtiyaçlarınızı Halk Bankası 1.69 faiz oranıyla her bütçeye ve koşula uygun bir şekilde geri ödeme seçenekleri bulunmakta olan 36 ay eşit vadeli bir şekilde karşılıyor.

34.jpg

Tutar ve ödeme koşulları

Halk Bankası sabit bir şekilde ödeme koşullu sunmaya bankalar arasında bulunmaktadır. Böylece vatandaşlar sorunsuz bir şekilde istedikleri gibi kredileri ödeyebilirler. Banka müşterilerine 5 farklı ödeme şekli ile seçenek sunmaktadır. Böylece vatandaşlar bu tercihler arasından istediklerinizi seçerek kendilerine uygun ödeme metotları ile birlikte kredilerin hızlı bir şekilde ödemeye başlarlar. Metotlar arasında herhangi bir faiz farkı bulunmamaktadır. Tüm metotların toplam olarak geri ödeme miktarı aynıdır.

Aylık eşit taksitli ödeme; 100.000 TL'lik limitli 1.69 faizli krediyi aylık taksiti ve şekilde ödeme imkanınız bulunmaktadır. Aynı zamanda 36 ay vadeli bir şekilde bu kredi ödenebilmektedir.

Artan taksitli ödeme; 100 bin TL Limitli olarak verilmekte olan 1.69 faiz oranıyla sunulan krediyi artan taksitli bir şekilde ödemeniz mümkündür. Gene toplamda 36 ay olarak vadelendirme yapılmaktadır.

Azalan taksitli ödeme; 100.000 TL limiti 1.69 faiz oranlı 36 ay taksitli olarak ödeyeceğiniz krediyi azalan bir şekilde ayarlamanıza mümkündür.

3 ayda 1 eşit taksitli ödeme; Emekliler gibi bazı vatandaşlar üç ayda bir maaşları alabilmektedir. Böyle durumda 100 bin TL'lik 1.69 faiz oranına verilmekte olan 36 ay taksitle kredinizi üç ayda bir ödeme imkanı ile da alabilirsiniz. Böyle bir durumda toplamda 12 taksit ödemiş olursunuz

Örnek ödeme tablosu

Halkbank'tan 100 bin TL kredi kullanmanız durumunda yapabileceğiniz en yüksek vade 36'dır. 36 ay vadeli bir şekilde kullanacağınız kredinin faiz oranı 1.69 olarak belirlenmiştir. Kullanılacak olan 100.000 TL ile krediye tahsis ücreti olarak 525 TL ödenmektedir. Aylık olarak taksitleriniz 3 bin 940 lira 95 kuruş olarak belirlenecektir. Yıllık maliyet oranı ise 27.7356 dır. Bu koşullar içerisinde tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları 18 yaşını doldurmak kaydı ile ve kredi puanında herhangi bir sorun olmaması durumunda krediyi kullanabilirler.

Nasıl faydalanabilirim

Oldukça cazip olarak sunulmuş olan bu krediyi kullanmak için birkaç yöntem bulunmaktadır.

Kredi kullanmak için Halk Bank şubelerine direkt olarak başvuru yapabilirsiniz

Internet bankacılığı kullanmakta olan vatandaşlar internet üzerinden 100 bin TL'lik ihtiyaç kredisini kullanabilirler

Mobil bankacılık kullanmakta olan vatandaşlar direkt olarak 100 bin TL'lik İhtiyaç kredisinde bu kanal üzerinden başvuru yapabilirler

Müşteri hizmetleri Kanalı üzerinden de 100.000 TL ihtiyaç kredisini 1.69 faiz oranı ve 36 vade ile birlikte kullanmak mümkün olabilir.

0x0-isbasi-egitimde-gunde-10868-lira-odeme-1632714227645.jpg

Kredim onaylanmadı ne yapmalıyım

Başvurunun yapılması ile birlikte birkaç dakika içerisinde kredinizin onaylanıp onaylanmadığını tarafınıza SMS olarak gönderilecektir. Bazı vatandaşların kredileri anında onaylanmaktayken bazı vatandaşlara tam olarak onay verilmemektedir. Kredisi onaylanmayan vatandaşların birtakım gerekçeleri sebebiyle bu kredi onaylama işlemi yapılmamaktadır.

Kredi onaylanmamasının sebepleri arasında ödenmemiş fatura bulunması kredi sicil notunuzu bozuk olması veya sigortalı bir işte çalışmıyor olmanız gelmektedir. Belirtilen konulardan eksiği olan vatandaşlar bu eksiklerin tamamlanması ile birlikte tekrardan krediye başvurmaları halinde kredi onaylanması işlemi gerçekleşecektir. Banka bazı durumlarda özel olarak herhangi bir sorun olmamasına rağmen kredisini onaylamayabilir. Tasarruf tamamen şubelere ait bulunmaktadır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.