Halkbank Hızlı Kredi İle 50.000 TL Anında Hesabında

Bireysel olarak ihtiyaçlarınız ile alakalı olarak Halk Bankası 50.000 TL limit ne kadar 36 ay vadeli bir şekilde kredi sunmaktadır. Krediye başvuru bireysel internet şubesi web sitesi, diyalog, mobil bankacılık üzerinden yapılabilmektedir. Kredinin kullanımı ile ilgili alakalı olarak birçok şart bulunmaktadır. Bu şartların yerinde bulunması durumunda Halk Bankası vatandaşlara hemen anında hızlı bi

02 Ekim 2021 20:39 Ekonomi
Halkbank Hızlı Kredi İle 50.000 TL Anında Hesabında

Bireysel olarak ihtiyaçlarınız ile alakalı olarak Halk Bankası 50.000 TL limit ne kadar 36 ay vadeli bir şekilde kredi sunmaktadır. Krediye başvuru bireysel internet şubesi web sitesi, diyalog, mobil bankacılık üzerinden yapılabilmektedir. Kredinin kullanımı ile ilgili alakalı olarak birçok şart bulunmaktadır. Bu şartların yerinde bulunması durumunda Halk Bankası vatandaşlara hemen anında hızlı bir şekilde kredilerine hesaplarına aktarılır.

issizlik-maasi-tazminat-yillik-izin-flas-deta-5080643.jpg

Halk Bankası tarafından verilmekte olan hızlı Kredi en az 1000 TL limitle en fazla ise 50.000 TL olacak şekilde kullanılabilmektedir.

Krediye yapılan başvurular aynı gün içerisinde değerlendirilir. Yapılan değerlendirme sms ile başvuru yapan kişinin cep telefonuna anında gönderilmektedir. Durumu değerlendirilmeye devam etmekte olan müşteriler aynı zamanda Halkbank bireysel internet şubesi veya Mobil Şube üzerinden başvuruları ile alakalı olarak başvurularını ne konumda olduğu ve hangi adımları da bulunduğu ile ilgili bilgi alabilir.

Kredi kullanımı olumlu görülen vatandaşlar otomatik ödeme talimatı vererek hesaplarından direkt olarak taksitlerini çekilmesini sağlayabilirler.

Kullanılan Kredi ile ilgili İstediğin zaman ara ödeme yapma şansınız bulunmaktadır. Bu konu ile ilgili banka herhangi bir sınırlandırmaya tabi tutulmamaktadır.

Ödeme koşulları neler

Banka bin TL ile 50 bin TL arasında krediye hızlı bir şekilde bir şeylerin aktarabilmektedir. 50.000 TL olarak kredi kullanmış olan vatandaşlar aylık olarak 1947 lira 85 kuruş taksit ödemesi yapmaktadır. Bu ödemeleri 36 ay boyunca yapması gerekmektedir. Ayrıca 262 TL 50 kuruş tahsis ücreti ödenmemesi ve 1.63 faiz oranıyla kredinin alınması mümkün olacaktır.

Kredi'den nasıl faydalanabilirim

Son derece hızlı ve cazip olarak verilmekte olan kredi ile ilgili olarak vatandaşlar nasıl faydalanabilecekleri ile ilgili sorular sormaktadır. Krediye başvuru ve faydalanma son derece kolay ve anlaşılırdır. Birçok kanal üzerinden krediye başvuru yapmak mümkündür. Halkbank bireysel internet şubesi, diyalog veya Mobil Şube üzerinden krediye başvuru yapmak mümkündür. Bu kanallar üzerinden herhangi bir şekilde üye olmadan direk olarak başvuru yapabilirsiniz.

Kredi başvuru ya kullanımı ile ilgili zaman sınırlaması bulunmamaktadır. Günün her saatinde krediye başvuru yapmak mümkündür. Haftanın 7 günü, günün 24 saati başvuru yapmanız mümkün olduğu gibi anında kredinizi kullanmanız mümkün olacaktır.

Kredi ile ilgili daha farklı soruların bulunmakta olan vatandaşların 0 850 222 0 400 numaralı telefon numarasından bankanın müşteri hizmetlerine ulaşması mümkün olabilir. Buradan bankacılık kuralları çerçevesinde kredi ile ilgili istediğiniz tüm bilgileri elde edebilirsiniz. Bu numara üzerinden sadece kredi ile ilgili konularda değil diğer farklı hususlarla ilgili ile bilgi almanız mümkündür. Halkbank müşteri hizmetleri 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak hizmet vermekte olan bir kanaldır.

36 ay vade 1.61 faiz

Banka kredi ile ilgili verilebilecek en yüksek vade sayısını müşterilerine sunmaktadır. Son zamanlarda alınmış olan kararlar çerçevesinde en fazla ihtiyaç kredisi taksit sayısı 36 ay vade olarak belirlenmiştir. Banka bu çerçevede 1000 TL ile 50 bin TL arasında alacağınız kredileri 36 ay vade uygulamaktadır. Uygulanan vadenin arkasından uygulanacak olan faizde müşteriler tarafından yoğun bir şekilde sorulan sorular arasındadır.

23.jpg

Banka 1.61 faiz oranıyla son zamanlardaki uygulanmakta olan en düşük faiz seviyelerinde bir tanesinden müşterilerine yardımcı olmaya çalışmaktadır. Böylece vatandaşlar 36 taksitle 1.61 faiz oranıyla kredi den faydalanabilir. Krediden faydalanmak için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak ve 18 yaşından büyük olma şartı aranmaktadır. Aynı zamanda Kredi sicil notunun herhangi bir problemle karşılaşmamış olması aranmakta olan diğer şartlardan bir tanesidir.

Bu şartlara haiz olan vatandaşların başvuru yapması durumunda aynı gün içerisinde kredi onaylanarak hesaplar aktarılır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.