İş Bankası'ndan Faizsiz 20000 Faizli 40.000 Tl Kredi

İş Bankası son zamanlarda müşterilerin oldukça büyük bir sürpriz vereceğini belirtiyordu. Yapılan açıklama ile birlikte sürprizin son derece büyük bir müjde olduğu ortaya çıktı.

02 Ekim 2021 20:49 Ekonomi
İş Bankası'ndan Faizsiz 20000 Faizli 40.000 Tl Kredi

İş Bankası son zamanlarda müşterilerin oldukça büyük bir sürpriz vereceğini belirtiyordu. Yapılan açıklama ile birlikte sürprizin son derece büyük bir müjde olduğu ortaya çıktı. Vatandaşlara 20.000 TL faizsiz kredi vereceğini belirten İş Bankası kendi müşterileri tarafından gerekse diğer müşteriler tarafından oldukça büyük takdir topladı. Şartlar incelendiğinde faizsiz kredinin son derece büyük bir imkan olduğu ve aldatmacadan oluşan bir kredi olmadığı anlaşıldı.

1.jpg

Son zamanlarda birçok banka faizsiz kredi vereceğini duyursa da detayları incelendiğinde faizsiz bir kredi olmadığı ortaya çıktı. İş Bankası tarafından açıklanan şartları incelendiğinde kredinin tam anlamıyla faizsiz bir kredi olduğu ve uzun vadeli bir şekilde vatandaşlara verildiği ortaya çıktı.

Faizsiz 20.000 TL kredi

İş Bankası tarafından verilecek olan faizsiz kredinin birtakım şartları bulunuyor. İş Bankası kredi kartı kullanmakta olan vatandaşlar 20 bin TL'lik faizsiz kredi den faydalanabiliyor. Yeni kredi kartının yeni almış olanlar gerekirse eskiden beri bu kredi kartını kullanmak da olanlara verilecek olan 20 bin TL faizsiz kredi herhangi bir şekilde masraf içermiyor. Böylece vatandaşlar 20.000tl gibi önemli bir miktarı herhangi bir faiz ödemeden ve herhangi bir masraf ödemeden direk olarak hesaplarına alabiliyorlar. Kredinin faizsiz olduğunun anlaşılması ile birlikte diğer farklı detaylar da araştırılmaya başlandı. Kredinin vadesini ne kadar oldu hangi şartlarla ödeneceği ertelemesinin bulunup bulunmadığı gibi detaylar vatandaşlar tarafından soruluyor.

Kredi 24 ay vadeli bir şekilde faizsiz bir hak ile sunulacak. Kredi direkt olarak kredi kartı limitinden düşürülerek tahsil edilecek ve taksitlerle direkt ekstre olarak vatandaşa sunulacak. Bu sebeple Öncelikle İş Bankası kredi kartı kullanmak olan vatandaşların limitlerinin 20.000 TL civarında olması gerekmektedir. Daha düşük limitli bir şekilde kredi kartı kullanmakta olan vatandaşlar 5000 TL ile 20.000 TL arasında bu krediler istifade edebilir.

40.000 TL faizli kredi

Yapılan Açıklama ile birlikte kredi kartı kullanmaya veya daha yüksek limitli bir şekilde kredi kullanmak isteyen vatandaşların 40.000 TL limite kadar İş Bankası tarafından kredi tahsil edebilecekleri ortaya çıktı. 60 ay vadeli bir şekilde kullanılabilecek kredi faizi bir şekilde vatandaşlarda sunulacak ve bir takım şartlar aranacak. Öncelikle 18 yaşın üzerinde olan vatandaşların sigortalı olması durumunda bu kredi verilebilecek. Vatandaşların gelir düzeyinin bu kredi taksitleri ödeyebilecek düzeyde olması da aranan diğer bir şart.

40.000 TL kredi kullanmak isteyen vatandaşlar 12 ay vadeli bir şekilde kredileri kullanmak istemeleri durumunda 0.77 faiz oranı ile kredi kullanabilecekler.

24 ay vadeli bir şekilde 40.000tl kullanmak isteyen vatandaşların ödeyecekleri faiz ise 0.91 Herhangi bir masraf ödemesi de bulunmuyor

36 ay vadeli bir şekilde kredi kullanmak isteyen vatandaşlar 40.000 TL için ödeyecekleri faiz oranı 1.13. Aynı şekilde herhangi bir masrafı olmadan bu kredi almak mümkün

48 ay vadeli bir şekilde kredi kullanmak isteyen vatandaşların 40.000 TL almaları ve kullanmaları mümkün. Şartlara uygun olan vatandaşlar 1.24 faiz oranından ifade edebilecekler.

25.jpg

60 ay vadeli bir şekilde 40 bin TL'ye kullanmak isteyen vatandaşlar aynı şekilde benzer şartlarda kredilerini kullanabilecekler. Kredi faiz oranı 1.35 olarak belirlenmiş

Her Kredi de olduğu gibi bu kredi de birçok şartlar aranıyor. Şartlar arasında öncelikle sigortalı çalışma şartı bulunuyor. Bunun dışında gelir düzeyi kredi koşullarını karşılayan vatandaşların krediyi almaları mümkün aynı zamanda kredi sicili notunun gerekli olumlu puanı bulundurması gerek.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.