Vakıfbank Kredi Kartı Borçları 2 Ay Ertelendi

Vakıfbank bugün açıklamış olduğu bir kampanya ile birlikte tüm kredi kartı borçlarını 2 ay ertelendiğini belirtti.

02 Ekim 2021 20:54 Ekonomi
Vakıfbank Kredi Kartı Borçları 2 Ay Ertelendi

Yapılmış olan bazı anlaşmalar çerçevesinde yapılan alışverişler sonucunda ertelemeli imkanından vatandaşların faydalanabileceği verildi. Ertelemedim olması ile birlikte aynı zamanda daha fazla miktarda Bonus kazanma özelliği de Vakıfbank kredi kartına eklendi. Bir ay içerisinde 150 TL'ye kadar kazanılabilecek olan Bonus ile birlikte vatandaşlar alışverişlerine devam edebilecek. Her hangi bir zamanda bu ay içerisinde yapılan bir takım alışverişleri 2 ay erteleme imkanından da vatandaşlar faydalanabilecek. Vakıfbank kredi kartları içerisinde ticari olarak kullanılmakta olan kartlar haricindeki bireysel olarak vatandaşların kullanmış olduğu tüm Kredi kartlarında bu kampanya geçerli olacak. Böylece vatandaşlar bu ay içerisinde almış oldukları alışverişler neticesinde hemen ödeme gerçekleştirmeyi 2 ay sonrasında ödemelerini yapmaya başlayacaklar.

issizlik-maasi-tazminat-yillik-izin-flas-deta-5080670.jpg

VakıfBank kredi kartı

VakıfBank kredi kartı almak oldukça kolay. Vakıfbank şubelerine giderek ilgili formun doldurulması ile birlikte VakıfBank'a ait olan kredi kartlarından bir tanesine sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda internet üzerinden VakıfBank'ın sitesine girerek istediğin kredi kartı ile ilgili başvuru yapıp kredi kartına sahip olmanız mümkün. Telefon bankacılığını kullanan vatandaşların telefon üzerinde müşteri hizmetleri ile konuşarak da kredi kartı başvuru yapmaları mümkün olabiliyor. Gerek bugün açıklanan kampanya ile ilgili gerek daha önceden açıklanmış olan birçok kampanyayla ilgili olarak VakıfBank kredi kartı sahibi olan vatandaşlar direkt olarak bu kampanyalardan faydalanabiliyor. Oldukça büyük kampanyalara imza atmış olan banka kredi kartına sahip olmak isteyen oldukça fazla sayıda müşteri bulunuyor. Talebin yoğun olmasına rağmen kredi kartı başvurusu sonucu oldukça kısa bir süre içerisinde direkt olarak vatandaşlar aktarılıyor. Kredi kartı sahibi olmanın da birtakım şartları bulunuyor.

Kredi kartı alma şartları ile kredi şartları arasında aslında bir benzerlik vardır. Kredi alma şartları arasında bulunan 18 yaş üzerinde olma şartı kredi kartına da bulunmaktadır. Fakat kredi kartında farklı bir özellik olarak 18 yaşının altında olan kişilere ailelerinin izni dahilinde kredi kartı verilebilmektedir. Bunun yanı sıra kredi kartına başvuru yapan kişilerin gelirlerinin bulunması ve bu geliri belgeli bilmeleri gerekir. Bu şartların kıyaslanması ile birlikte banka başvuru neticesinde vatandaşa kredi kartı verilip verilmeyeceği ile ilgili bilgilendirme yapar. Kredi kartı kullanmakta olan vatandaşlara kimi zaman cazip krediler de verilmektedir. Yıllık olarak aidat almayan Vakıfbank kredi kartlarına başvuru yapabilir hızlı bir şekilde kredi kartı sahip olabilirsiniz. Yapılan başvuru ile birlikte kredi kartının direkt olarak evinizi isteyebileceğiniz gibi işyerinize veya bir başka adresinize kredi kartını isteyebilirsiniz.

issizlik-maasi-tazminat-yillik-izin-flas-deta-5080698.jpg

Aidatız kredi kartı

Yıllık olarak kredi kartını ödenmekte olan aidatlar oldukça yüksek seviyelerde. Vakıfbank sıkıntının olduğundan haberdar olması dolayısıyla birçok kredi kartının aidatız olarak müşterilerine sunmuş bulunuyor. Vatandaşlar kredi kartını kullanarak birçok Bonus kazanmak ile birlikte aynı zamanda herhangi bir yıllık ücret ödemeyecek oldukça karlı bir ticaret elde ediyor. Oldukça fazla sayıda taksitlendirme imkanı bulunmakta olan Vakıfbank kredi kartlarında aynı zamanda yüksek miktarda nakit çekim özelliği de var. Vatandaşları birçok imkanım Vakıfbank kredi kartında bulduğunu bilmediğimden dolayı yoğun bir şekilde kredi kartı başvurusu yapmaktadır

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.